Новини » Політика 24 травня, 2017, 8:46
Держава профінансує інклюзивне навчання 40 тисячам дітей

Представник Президента у Верховній Раді народний депутат Ірина Луценко повідомила, що ухвалений у вівторок закон забезпечить фінансування інклюзивної освіти для 40 тисяч дітей з особливими потребами.

Про це вона сказала під час брифінгу у Верховній Раді, передає «Укрінформ».

 «Такий проголосований законопроект дає можливість з наступного фінансового року профінансувати для 40 тисяч діток з особливими потребами можливість навчатися й отримувати відповідну освіту в Україні, і мати таку ж можливість, як і всі інші дітки, – бути справжнім майбутнім для України», – сказала Луценко.

Вона додала, що на навчання однієї дитини з особливими потребами наразі необхідно близько 17 тисяч гривень на рік.

Водночас перший заступник голови Комітету ВР з питань науки і освіти Олександр Співаковський наголосив, що ухвалений сьогодні закон врегульовує значну кількість питань щодо можливості доступу людей з особливими потребами до освітніх послуг.

«Цей законопроект є послідовною лінією «Блоку Петра Порошенка» і Президента України щодо розширення можливостей освітнього простору України», – додав він.

У вівторок Верховна Рада ухвалили закон про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 01:18 :16