Новини » Львів 23 травня, 2017, 17:35
У «Спецпроектах» на IA ZIK: Вікно у Кульпарків, турецький Львів та як не потонути у смітті

Статті із рубрики «Спецпроекти» інформаційного агентства ZIK не залишать байдужими жодного читача. Запрошуємо вас з користю витратити час та ознайомитись із цікавими та корисними журналістськими матеріалами.

Клікайте на рубрику «Спецпроекти» і читайте.

У народі Львівську обласну державну клінічну психіатричну лікарню лаконічно називають: «Кульпарків». Про «душевні хвороби» люди не люблять говорити і тим більше із ними жити поруч. Проте у світі зростає кількість психічних розладів, котрі призводять до важких психіатричних відхилень. Психіатрію потрібно розвивати й відкривати широкому загалові. Тому журналісти ІА ZIK спробували зазирнути, як воно виглядає із середини життя у Львівській психіатричній лікарні?

За останні роки Львів облюбували туристи з Туреччини. Часто можна зустріти десятки турецьких чоловіків на площі Ринок. Однак є й такі, що залишаються тут надовго. Працюють, розпочинають бізнес, заводять сім’ї. Тож чим вабить турків Львів? І що ми взагалі знаємо про них? Журналісти ZIK.UA вирішили дослідити особливість зв’язку між нащадками Османської імперії та столицею Західної України.

Рік тому сталася трагедія на головному звалищі Львівщини у Грибовичах. Відтоді проблема сміття стала гострою для Львова, області та й усієї України. І поки влада Львова роками споглядала як питання утилізації твердих побутових відходів заходить у глухий кут, місто Червоноград на власному досвіді довело, що сортувати відходи, збудувати сучасний полігон та знайти інвестора можливо. Тож сьогодні Червоноград чи не єдине місто в Україні, яке готове добровільно приймати львівське сміття, ще й заробляти на цьому. Наші журналісти детально дослідили повчальний шлях успіху шахтарського міста.

Багато українців гадає, що розвиток альтернативної енергетики це десь далеко в Європі чи Америці. Нічого подібного. Історію перших проектів вітрової і сонячної енергетики у Львівській області досліджувала інформагенція ZIK. Виявляється, що ця галузь не лише потребує величезних інвестицій, однак за існуючих на сьогодні «зелених» тарифів може стати вигідним бізнесом як для великих компаній, так і для домогосподарств.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 09:19 :04