Новини » Політика 23 травня, 2017, 10:27 блоги
Про черги за біометричними паспортами
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

От дехто з тих, хто ніби й не ватні, але загнали себе в психологічний тупик звичним «фсьо пльохо», зараз іронізують про гігантські черги перед паспортними центрами. Шукають винних то в самому безвізі, то в Порошенкові, то в уряді... А все ж просто до неможливого...

Уже пару років можна було вільно оформляти біометричні паспорти. І всі знали, що тільки з біометрикою можна скористатися безвізом. Ну не було великих черг там усі ці роки. Ніякого попереднього запису в списках на вулиці, жодних годин очікування... Прийшов, отримав номерок, незабаром уже біля віконця й виконуєш процедури.

Чому не йшли тоді, чому не оформляли? Та дуже просто, бо послухали звичних політ-шахраїв з команд Тимошенко, Ляшка, оппі-блоппі та інших їхніх партнерів по брехні, які вже понад два роки розповідали вслід за російським гебельс-пропом, що українцям безвізу не дадуть.

Ну виявилися звичайними лохами, як це не сумно – кількома мільйонами лохів. Ніби ж мали б у сьогоднішніх труднощах винити себе самих та тих, хто їм дурив голову.

Але, на жаль, жоден дурень, якого обдурили наперсточники (пригадуєте, було таке вуличне шахрайство в 90-их), не винив себе самого та й про шахраїв рідко «незлим, тихим словом» відгукувався, а завжди кричав: «Де ж була міліція!!!»

От і тут щось подібне. Тільки наші «лохи» ще й продовжують слухатися й вихваляти своїх «наперсточників». Чомусь мені їх зовсім не шкода. Шкода країну...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 13:35 :23