Новини » Політика 23 травня, 2017, 23:59
Генерал Маломуж повідомив про загрозу терактів в Україні

В Україні є послідовники терористичної організації «Ісламська держава», проте вони не активізовані, тому Євробачення-2017 пройшло без ексцесів.

Про це в коментарі «Обозревателю» розповів колишній глава зовнішньої розвідки України генерал Микола Маломуж.

«Найважливіше і найпозитивніше для нас – той факт, що Україна не є першочерговим об’єктом устремлінь «Ісламської держави» та інших терористичних організацій. Тому ризик терактів під час проведення навіть таких масштабних заходів – мінімальний. Якби «Ісламська держава» планувала теракт в Україні, вона могла б його зробити. На щастя, цього не сталося», – зазначив він.

На думку Маломужа, те, що можливі представники ІГ в Україні поки ніяк себе не проявили – не привід для спецслужб сидіти, склавши руки.

«Прихильники «Ісламської держави» в Україні є. Вони не активізовані, не в бойовому форматі, не озброєні, але роботу потрібно вести. Знаю, що частково вона ведеться. Раніше ми проводили спецоперації, наприклад, у Криму. Там організовувалися наради, в яких брали участь навіть по 300 чоловік. Тихо, без шуму й афішування, ми проводили заходи з їх нейтралізації», – заявив екс-розвідник.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 04:16 :00