live
Новини » Світ 182

У Росії хочуть заборонити Transparency International

У Російській Федерації депутат Євген Федоров, який представляє політсилу «Єдина Росія»,заявив, що він прагне домогтись, аби діяльність міжнародної правової організації Transparency International була припинена.

Про це повідомляє replyua.

Російський парламентар вважає діяльність цієї організації «обурливою», а також назвав Transparency International «іноземним агентом, що працює на інтереси закордонного замовника». Федоров заявив, що ця інституція займається «виключно політичною діяльністю, яка націлена на те, щоб впливати на російські політичні процеси і політиків РФ так, як це необхідно іноземним замовникам». Саме тому, на думку російського політика, треба припинити роботу цієї «загрозливої організації на території Російської Федерації».

Цікаво відмітити, що заява депутата РФ прозвучала відразу після того, як у Transparency International заявили про наміри почати розслідування проти Наталії Поклонської, яка раніше займала посаду «прокурора Кримського півострова» в період анексії цієї території Росією, а згодом була призначена «депутатом Держдуми РФ». 

Loading...
Loading...
Loading...