live
Новини » Суспільство 1412

Соцмережі висміяли чергову витівку Поклонської

Користувачі соцмереж гостро відреагували на хамську відповідь депутата Держдуми РФ Наталії Поклонської представникам Transparency International.

Після того, як Поклонська запропонувала перевірити Transparency на корупцію, заступник директора російського відділення організації анонсував розслідування відносно її, – повідомляє Politeka.

У той же час у Держдумі вважають слова шантажем і загрозою і сказали, що раптово перевірять їх, а Поклонська вирішила боротися з ними своєю «дотепністю».

«Поклонська зовсім з’їхала. Перевіряти на корупцію недержавну організацію, де в принципі немає чиновників. Зате Медведєва, на її думку, перевіряти не треба. Колишній прокурор, між іншим, тепер законотворець. Зрозуміло, що бюст Миколи II не мироточить – він ридав», – коментує в Twitter Жанна Черненко-Уса.

«Няш-Мяш зовсім зламалася, несіть нову», – іронічно сумує Катя Горіна.

«Всі хто буде розслідувати корупцію в країні, – будуть пиляти ліс на Колимі. Я правильно її зрозумів?», – задається питанням Rider Js.

«Пропонуємо перевірити депутата Поклонську на наявність головного мозку», – виступила з пропозицією Галина Зіміна.

«Дотепності» цієї пані можна тільки позаздрити. Якщо вона чиста перед законом, то чому побоюється розслідування?», – зазначив Влад Власенко.

Loading...
Loading...
Loading...