Новини » Львів 22 травня, 2017, 15:25
«Львівобленерго» застерігає перед шахраями, які видають себе за працівників підприємства

У «Львівобленерго» попереджають, що останнім часом стало більше зловмисників, які видають себе за працівників цієї організації. Шахраї користуються тим, що згідно з чинним законодавством, власники електролічильників зобов’язані надати доступ до них представникам ПрАТ «Львівобленерго».

Про це повідомляє прес-служба «Львівобленерго».

«На жаль, мусимо повідомити, що останнім часом зловмисників побільшало», – йдеться у повідомленні.

Тож допоки деталі з’ясовуються – ПрАТ «Львівобленерго» нагадує:

• Працівник ПрАТ «Львівобленерго» має мати пластикове посвідчення встановленого взірця з фотографією та голограмою. Посвідчення ПрАТ «Львівобленерго» можна відрізнити за таким ознаками: на ньому зображений логотип ПрАТ «Львівобленерго», а саме – три великі літери «Л», «О», «Е».

• Щоб пересвідчитися, що до вас завітав дійсно працівник ПрАТ «Львіволенерго», Ви можете зателефонувати, у Кол-центр ПрАТ «Львівобленерго» – 0-800-50-15-68 (цілодобово, дзвінки безкоштовні).

• Представник ПрАТ «Львівобленерго» під час знімання показників приладів обліку, заміни приладів обліку та інших дій, має право лише виписати платіжний документ і ні в якому разі не вимагати готівкові кошти.

Якщо у Вас все-таки виникають сумніви, чи дійсно це був працівник компанії, або Ви зіштовхнулись з іншими неправомірними діями – можна скористатись «Телефоном довіри» ПрАТ «Львівобленерго» за номером (032) 239-23-28, який працює цілодобово і безкоштовно. Важливо, що «Телефоном довіри» можна скористатись анонімно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:12 :29