Новини » Політика 22 травня, 2017, 17:35
Із 30 справ проти Януковича, в Україні чомусь не залишилося жодної, ­– голова «Transparency International»

Раніше українська влада повідомляла, що проти Віктора Януковича в Україні відкрито близько 30 корупційних розслідувань. Натомість, ми з’ясували, що зараз в Україні немає жодної справи проти Януковича.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив голова правління глобального антикорупційного руху «Transparency International» Хосе Угас.

«В Україні сьогодні бракує результатів по деяких знакових справах, це визнає і міжнародна спільнота. Зокрема, рівень корупції в Україні залишається досить високим. Окрім цього, я не розумію, як проти колишнього президента Януковича й проти інших відомих людей, які були причетними до корупції, у вашій державі немає жодної корупційної справи»,– зауважив гість програми.

Хосе Угас запевнив, якщо Україна прикладе максимум зусиль до розслідування злочинів Януковича, то його таки можна буде притягнути до кримінальної відповідальності.

«Сьогодні, Генпрокурор мені відповів, що проти Януковича таки є справа по державній зраді. Тому, якщо ця справа пройде добре, то відповідним органам буде легше притягнути його до кримінальної відповідальності за корупцію»,– додає голова «Тansparency International».

Окрім цього, Хосе Угас зазначив, що раніше українська влада повідомляла, що проти Віктора Януковича в Україні відкрито близько 30 корупційних розслідувань, однак, на його переконання, це далеко не так.

«Ми з’ясували, що зараз, проти колишнього президента України Віктора Януковича в Україні немає жодної справи. І мені складно таке зрозуміти, але люди мають знати, що відбувається та як проходить розслідування. Тому, маю надію, що вже скоро ми зможемо побачити хоч якесь судове рішення щодо Віктора Януковича», – додав експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 10:22 :30