live
Новини » Події

Трамп буде продавати зброю Україні, - журналіст

У середу відбулася зустріч журналіста Юрія Бутусова і Дмитра Тимчука з одним зі стовпів республіканської партії США, колишнім спікером Конгресу США, близькім до президента Трампа, Ньютом Гінгрічем. Гінгріча цікавила обстановка на фронті, хід війни, ефективність військової допомоги Заходом.

Про це повідомляє Рolitolog з посиланням на Фейсбук журналіста.

Я висловив свою думку з оптимальної стратегії і тактики для України на Донбасі. Чи буде вторгнення РФ, або локальні удари, або поки фронт буде триматися... Що таке для нас перемога і яким чином її можна домогтися, на мій погляд. А також сказав, які види озброєнь, на мій погляд, було б оптимально отримати від американців, виходячи з реальної обстановки. Деталізував наскільки міг. Сподіваюся, моя інформація та інформація Дмитра виявляться корисними.

Після виборів Гінгріч заявив, що буде займатися питаннями стратегії. У вересні 2016- го року, під час виборчої кампанії в США Гінгріч озвучив свою однозначну позицію в питанні надання зброї Україні.

«Ми можемо стверджувати напевно, що президент Трамп розблокує питання надання зброї на користь України. Трамп може говорити приємні речі про Путіна, але тим часом він буде продавати Україні зброю... Упевнений, що український народ має право захищати себе і свою країну. Взагалі така політика, підтримка української незалежності лише на словах, без надання належної сучасної зброї для захисту, є поразкою для США. При Трампі все повинно бути інакше», – сказав він.

Що ж, подивимося, наскільки послідовними будуть республіканці, і як швидко Білий дім прийме рішення.Loading...
Loading...
Loading...