субота, 20 травня, 2017, 5:30 Світ
Юристи Білого дому почали вивчати процедуру імпічменту президента, – CNN

Фахівці та експерти з юридичних питань в адміністрації президента США Дональда Трампа провели нараду та почали збір інформації щодо процедури імпічменту з метою зміцнення лінії захисту.

Про це повідомляє телеканал CNN із посиланням на одразу два джерела, обізнані із ситуацією.

«Юристи Білого дому почали вивчати процедуру імпічменту з метою підготовки до того, що, як досі вважають чиновники, існує віддалена можливість, що президент Дональд Трамп міг би захиститися від спроб відсторонити його від посади»,- зазначається в повідомленні.

У команді Білого дому вважають, що президент може розраховувати на підтримку республіканських союзників у Конгресі, і що імпічмент наразі не очікується. Навіть демократи заспокоювали дискусії про імпічмент, зауваживши, що це є передчасним.

Натомість протягом минулого тижня адвокати в офісі юристконсульта Білого дому провели нараду з експертами щодо порядку імпічменту та почали збирати інформацію про те, як така процедура працює, зазначили телеканалу джерела.

Білий дім не став надавати коментарів з цього питання.

Юридичні дискусії є частиною загальних зусиль команди Білого дому, спрямовані на зміцнення правового захисту президента, який став більш складним після призначення Міністерством юстиції спеціального радника у розслідуванні втручання Росії в президентські вибори в США.

Раніше на цьому тижні, близькі радники Президента, в тому числі юрист Майкл Коен, відвідали Білий дім, щоб обговорити питання щодо винаймання особистих адвокатів Трампа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:29:06