субота, 20 травня, 2017, 11:06 Світ
В Білому домі вже давно перестали довіряти Фліну, як імовірному агенту Москви, – CNN

Влада Росії покладала великі сподівання на можливість впливу через генерала Майкла Флінна на політику президента Дональда Трампа.

Про це йдеться у нових витоках телеканалу CNN із посиланням на анонімні джерела в Білому домі і розвідці, інформує РБК.

Зокрема співрозмовники телеканалу розповіли, що перехоплені розмови російських чиновників дозволили їм зробити висновок, що призначеного радником Трампа з національної безпеки Флінна росіяни збираються використовувати як інструмент впливу на команду Трампа.

«Те, як росіяни говорили про нього (Флінна), викликало тривогу надзвичайно», – поділився своїми міркуваннями один зі співрозмовників телеканалу. Ще один колишній чиновник адміністрації заявив, що Флінн розглядався як потенційна загроза національній безпеці. При цьому співрозмовники телеканалу не стали уточнювати, що Флінн був допущений до цілком таємної інформації та пройшов усі необхідні перевірки в той час, коли президентом був ще Барак Обама, а проводили ці перевірки чиновники, призначені Обамою.

Джерела допускають, що Москва могла перебільшити як ступінь лояльності Флінна, так і його здатності просувати потрібну точку зору. Проте, вони запевнили, що адміністрація Обами ще задовго до призначення перестала довіряти Флінну і намагалася не ділитися з ним значущою інформацією.

Своєю чергою Білий дім відмовив телеканалу в коментарі на цю тему. «Ми впевнені, що коли ці розслідування будуть завершені, ніяких доказів на підтримку будь-якої змови між кампанією Трампа і Росією не виявиться», – заявив представник адміністрації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 16:08:18