субота, 20 травня, 2017, 16:55 Політика
У Мінську 24 травня Україна наполягатиме на визначенні дати звільнення заручників, – Геращенко

Українська сторона наполягає на остаточному узгодженні списків заручників та дати їхнього звільнення на зустрічі у Мінську 24 травня

Про це представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомила в Німеччині, де перебуває разом з української делегацією на чолі із президентом, передає Радіо Свобода.

«Ми наполягаємо на тому, що 24 травня, під час наступної зустрічі в Мінську, повинна бути поставлена дата звільнення заручників і ми повинні вийти на остаточний список», – сказала вона.

Геращенко нагадала, що наразі вже завершена верифікація заручників, і важливо, щоб на останній зустрічі в Мінську всі сторони підтвердили ці наміри.

Вона наголосила, що в ситуації на сьогодні ключовими є безпека і гуманітарний аспект, а також вільне переміщення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

Раніше за результатами зустрічі у Мінську повідомлялося, що українська сторона наполягає на терміновому узгодженні списків осіб, які вчинили злочини, однак їх можна помилувати в рамках законодавства заради звільнення українських полонених.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 23:22:20