субота, 20 травня, 2017, 1:38 Економіка
Російська залізниця почала виводити свої вагони з України через санкції

Дочірнє підприємство «Російських залізниць» – «Федеральна вантажна компанія» (ФВК), яка потрапила під українські санкції, завершить виведення вагонів з території України протягом двох тижнів. Наразі в Україні знаходиться кілька тисяч вагонів «Федеральної вантажної компанії»

Про це заявив генеральний директор ФВК Олексій Тайчер, – повідомляє Главком.

Вантажні вагони

«Завершують рейси ті вагони, які рухалися в Україні, ті вагони, які там були, порожні, відправляються в Росію. Ніяких проблем в цьому не бачимо. За фактом завершення цих операцій ми припинимо діяльність на території України», – сказав він, додавши, що цей процес займе «близько двох тижнів».

«Вивезення вагонів почалося, коли ми дізналися про те, що Україна ввела санкції», – зазначив глава ФВК.

За словами Тайчера, наразі в Україні знаходиться близько шести тисяч вагонів «Федеральної вантажної компанії».

За його даними, обсяг перевезень у міжнародному сполученні з Україною становить близько 5% в загальному обсязі перевезень ФВК.

Нагадаємио, 16 травня президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 17:49:03