субота, 20 травня, 2017, 13:03 Львів
Прикордонники очікують різкого росту пасажиропотоку у перші дні «безвізу»

У перший день дії безвізового режиму з Євросоюзом пасажиропотік з України може зрости на 30%.

Такі прогнози в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» озвучив глава ДПСУ Віктор Назаренко.

«Що стосується наших прогнозів і очікувань на 11 червня, то ми вивчили досвід наших молдовських і грузинських колег. Він, звісно, різний, адже у Грузії немає автомобільних пунктів пропуску з ЄС, плюс у наших країн різна кількість населення. Але загалом, з урахуванням можливостей пунктів пропуску та з урахуванням літнього періоду, ми очікуємо, що пасажиропотік в перший день може збільшитися відсотків на 30, а в подальшому – на 10-15%», – зазначив Назаренко.

Він повідомив, що усі пункти пропуску обладнані засобами біометричного контролю, з’єднані з базою Інтерполу, персонал підготовлений, включаючи проходження мовної підготовки.

За словами Назаренка, Держприкордонслужба виконала комплекс завдань, визначених планом із лібералізації візового режиму для громадян України та провела роботу за трьома напрямками: підвищення рівня безпеки прикордонного контролю в пунктах пропуску, подальша інтеграція ДПСУ в загальну систему європейської безпеки та підготовка персоналу.

«Ми збільшимо зміни і наряди, проведемо відповідну роботу з нашими суміжними службами і колегами», – додав Назаренко.

«Ми також виступили з ініціативою, щоб з 10 червня європейська прикордонна організація FRONTEX делегувала нам своїх представників в пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС і на авіаційних пунктах пропуску», – зазначив глава ДПСУ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 02:27:15