Новини » Суспільство 20 травня, 2017, 6:32
Астрономи знайшли місце зіткнення двох всесвітів

Британські, чилійські, іспанські та американські астрономи заявили, що реліктова холодна пляма представляє собою артефакт зіткнення спостережуваного світу з паралельним всесвітом.

Відповідне дослідження опубліковане в журналі Monthly Notices of the Royal Astronomical Society, – повідомляє ukr.segodnya.ua.

<p style="text-align: justify;">Реліктова холодна пляма. Фото: ESA</p>

«Можливо, найбільш захоплююче пояснення (низької температури плями) полягає в тому, що холодна пляма виникла в результаті зіткнення нашого Всесвіту з міхуром іншого», – вважає співавтор роботи професор Том Шанкс.

У дослідженні вчені спростували думку, згідно з якою реліктова холодна пляма представляє собою супервойд – гігантський порожній простір (без галактик і скупчень) між галактичними нитками.

Таких висновків автори дійшли, проаналізувавши дані приблизно про три тисячі галактик, розташованих у районі реліктової холодної плями.

Реліктова холодна пляма представляє собою область в сузір’ї Ерідана, розташована на відстані близько трьох мільярдів світлових років від Сонця. Температура регіону, що в поперечному перерізі досягає 1,8 мільярда світлових років, на 0,00015 градуса Цельсія нижче, ніж в середньому у реліктового теплового випромінювання (мінус 270,43 градуса Цельсія).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 21:18 :52