п'ятниця, 19 травня, 2017, 16:50 Політика
Звіти Гройсмана нікому не потрібні, – Верещук

Прем’єр-міністру не обов’язково звітувати про земельну, медичну та освітянську реформи. Прем’єр-міністр – це особа, яка повинна показати курс, за яким потрібно рухатись державі.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловила керівник «Центру балто-чорноморських досліджень» Ірина Верещук.

«Володимир Гройсман як Прем’єр-міністр ще нещодавно на одному з телеканалів заявляв, що він готовий до липня запрезентувати і показати, як керувати країною саме у п’яти галузях. Він називав пенсійну, медичну, освітянську, земельну реформи, а також продаж неефективних активів. І п’ять тисяч підприємств Гройсман обіцяв продати, як неефективні», – сказала Верещук.

Але прем’єр-міністрові не обов’язково звітувати про усі реформи.

«Прем’єр-міністру не обов’язково звітувати про земельну, медичну реформу та освітянську реформи. Мені здається, що Прем’єр-міністр – це особа, яка повинна показати курс, за яким потрібно рухатись. Прізвище прем’єра не є важливим, важливим є курс держави, який ми взяли. Якщо ми говоримо про енергетику, це дійсно є газовидобувна галузь, це є вітчизняні підприємства, яким потрібно знизити ренту і ми тоді будемо говорити, що можемо бути конкурентоспроможними. Тобто потрібно, щоб Прем’єр-міністр уособлював собою державний курс. А ось його звіти нікому не потрібні», – переконана гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:25:32