Новини » Економіка 19 травня, 2017, 8:24
В окупованому Криму планують перегляд права власності на землю та нерухомість
Пляж в Євпаторії. Фото: Сувіров Олексій/УНІАН
Пляж в Євпаторії. Фото: Сувіров Олексій/УНІАН

Російська окупаційна влада Криму пропонує частково припинити права власності на ділянки і нерухомість, оформлені Україною.

Про це пише «Економічна правда» з посиланням на газету «Комерсант».

У проекті закону (копія є у «Комерсант») вказується, що до 1 січня 2021 року права на ділянки і розташовану на них нерухомість можуть припинятися, якщо земля розміщена на території загального користування (парки, пляжі, об’єкти культурної спадщини, заповідники і т. д.), використовується не за цільовим призначенням.

Крім того, наголошується, що є землі, які були видані українськими держорганами в обхід законів України.

«Наприклад, посеред Лівадійського парку або в заповіднику може бути ділянка з будинком, і у власників є документи українських органів влади, які були видані в обхід українських же законів», – повідомила глава окупаційного комітету Держради Криму з майнових та земельних відносин Євгена Добриня.

При цьому газета цитує кримського юриста, який вважає, що таке рішення може призвести до соціальної напруженості в регіоні.

Регіональна влада сподіваються розчистити більшу частину майданчиків, де документація викликає сумніви, до 2021 року. За різними оцінками, загальна вартість ділянок, які підпадають під потенційне вилучення, перевищує $1 млрд.

Читайте також: У Сімферополі затримують кримськотатарських активістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 16:18 :58