п'ятниця, 19 травня, 2017, 11:55 Регіони
В Івано-Франківську підрядник за власні кошти усуває недоліки неякісного ремонту вулиці

В Івано-Франківську триває ремонт дорожнього покриття на вулиці Незалежності, асфальтують ділянку від вулиці Лепкого до Січових Стрільців. Передбачається, що вже до кінця травня за сприятливих погодних умов ремонтні роботи на вулиці завершаться.

Потреба у ремонті виникла через те що підрядник, який роби його раніше, зробив це неякісно. Тепер переробляє власним коштом. Про це сьогодні, 19 травня, повідомив власкор IA ZIK.

Наразі  укладається нижній шар асфальту. Як зазначають комунальники, це перехідний об’єкт, на якому ведеться вибірковий ремонт з 2015 року. Першу ділянку: від вулиці Залізничної до Лепкого, завершили ще минулого року. Тепер роботи розпочалися на відрізку дороги від вулиці Лепкого до Січових Стрільців.

За словами начальника управління капітального будівництва Романа Галіпчака, асфальтування проводиться внаслідок гарантійних зобов’язань і місто не витратило жодної копійки на реконструкцію дорожнього полотна.

«Ремонтні роботи на вул. Січових Стрільців завершилися у 2013 році. Проте від інтенсивності руху на цій дорозі асфальт у деяких місцях потріскав. Оскільки це трапилося до закінчення гарантійного строку, підрядник переробляє вулицю за власний кошт», – зауважив чиновник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 04:59:08