п'ятниця, 19 травня, 2017, 17:05 Політика
Україна береться за охорону басейну річки Дністер
Дністер. Фото: dpbuvr.gov.ua
Дністер. Фото: dpbuvr.gov.ua

Уряд прийняв рішення передати на ратифікацію до Верховної Ради Договір про співробітництво України та Молдови у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Він зазначив, що екологічна ситуація на цьому водному об’єкті давно потребує нагального вирішення як на державному, так і міжнародному рівні. Адже у межах річки мешкає близько 8 млн осіб. Вона є джерелом питного водопостачання для міст Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Кишинів, Бєльці та Одеса.

«Ратифікація Договору про співпрацю між Україною та Молдовою стане не лише першим міжнародним басейновим договором щодо впровадження інтегрованого управління водними ресурсами транскордонного річкового басейну, а й дозволить запровадити розподіл та регулювання водних ресурсів між двома країнами та визначити зони відповідальності», – наголосив міністр.

Він додав, крім того, ратифікувавши договір з Молдовою, Україна виконає свої міжнародні зобов’язання перед Європейською економічною комісією ООН: «Це важливо і для наших молдовських колег, які, до речі, вже ратифікували цей договір».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 06:55:17