п'ятниця, 19 травня, 2017, 13:09 Львів
У Жидачівському районі за кожним учасником бойових дій закріпили відповідальних соцпрацівників

Учора, 18 травня, у Жидачівській райдержадміністрації відбулась зустріч з воїнами АТО та членами їх родин.

У зустрічі взяли участь перший заступник голови РДА Василь Татарин, голова районної ради Ігор Кос, представники департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, інші посадовці, психотерапевти.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час бойових дій на сході України земляків та жертв депортації кримськотатарського народу.

Було обговорено питання прозорості виділення органами місцевого самоврядування земельних ділянок та інші, які хвилюють бійців АТО та їх родини.

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Татарин дав відповідні доручення керівникам органів місцевої виконавчої влади. Також він поінформував присутніх про те, що за кожним учасником бойових дій райдержадміністраціїєю закріплено відповідальних соціальних працівників, які будуть здійснювати щотижневий моніторинг проблем, у вирішенні яких потрібне сприяння.

Про забезпечення реалізації державних соціальних гарантій учасникам АТО у Жидачівському районі поінформувала присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Регусевич.

Про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО надала інформацію начальник відділу економічної політики райдержадміністрації Тетяна Трембецька. Про реалізацію програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» повідомила завідувач сектору архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів райдержадміністрації – головний архітектор району Леся Людкевич, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:45:11