Новини » Економіка 19 травня, 2017, 17:21
У рубриці «Економіка» на IA ZIK: що роблять зі сміттям у Червонограді, нерухомість у Криму, поїздки в Європу залізницею

Сьогодні, 19 травня, в рубриці «Економіка» до уваги читачів важливі новини, що стосуються економіки країни і того, що впливає на наш рівень життя.

Клікайте на рубрику «Економіка» і читайте.

Виявляється, сортувати відходи, збудувати сучасний полігон, знайти інвестора для сміттєпереробки та спосіб рекультивації старого звалища можливо. І це на власному прикладі доводить місто Червоноград на Львівщині, у якому не лише зробили усе те, що для Андрія Садового було неможливим, а й тепер ще й приймають сміття зі Львова. Про сміттєву казку на прикладі Червонограда читайте у спеціальному матеріалі ІА ZIK.

Несподівана новина для власників нерухомості у Криму. Російська окупаційна влада Криму пропонує частково припинити права власності на ділянки і нерухомість, оформлені Україною. За різними оцінками, загальна вартість ділянок, які підпадають під потенційне вилучення, перевищує $1 млрд.

Окрім того, читайте, до яких європейських країн і за скільки можуть їздити українці залізничним транспортом. Нині Україна має пряме залізничне сполучення з Польщею, Словаччиною, Чехією, Угорщиною, Молдовою, Румунією. Вартість квитків приблизна, оскільки тариф залежить від курсу валют.

До речі, квитки на швидкісний поїзд №705/33013 Київ–Львів–Перемишль уже з середини червня можна буде купити он-лайн. Про це сьогодні під час прес-конференції в Одесі, присвяченій стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на п’ять років, повідомив голова правління товариства Войцех Бальчун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 05:27 :21