п'ятниця, 19 травня, 2017, 19:01 Світ
У Німеччині спростили правила депортації для мігрантів

У Німеччині бундестаг прийняв поправки в законодавство, що спрощують депортацію мігрантів, яким було відмовлено в праві отримати притулок на території ФРН.

Про це з посиланням на  Deutsche Welle пише РБК-Україна.

Відзначається, що тепер людина буде вислана за межі республіки навіть у тому випадку, якщо країна, з якої вона прибула, не надішле його документи. Також правоохоронні органи зможуть затримувати мігрантів на строк до 10 днів, якщо їх будуть підозрювати в загрозі національній безпеці.

Раніше затримувати можна було лише на чотири дні. Крім того, депутати дозволили обмежувати свободу тих біженців, які при в’їзді в країну надали недостовірні дані.

Особам, що приїхали в країну, також доведеться залишатися в центрах тимчасового розміщення до тих пір, поки міграційні органи не розглянуть їх заявку. Також вилучено із законодавства пункт, відповідно до якого людина автоматично отримує право залишитися у Німеччині, якщо її дитина народилася на території цієї країни.

Підкреслюється, що правозахисні організації вже піддали рішення бундестагу різкій критиці, вказуючи, що поправки в законодавство порушують права тих, хто шукає захисту на території ФРН.

«Нові закони перетворять ФРН з країни, готової приймати біженців, у державу, яка налаштована на висилку мігрантів», – заявив представник організації Pro Asyl.

При цьому в Міністерстві внутрішніх справ Німеччини відзначили, що готові допомагати людям, які дійсно потребують допомоги, проте не мають наміру сприяти тим, хто використовує статус біженця, щоб залишатися безкарним.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:26:23