п'ятниця, 19 травня, 2017, 14:01 Львів
У Львові громада УПЦ (КП) збудує храм і жіночий монастир

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 19 травня затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво релігійною громадою Української православної церкви Київського патріархату парафії Святої Трійці Шевченківського району міста Львова храмового комплексу у складі церкви – І черги будівництва та жіночого монастиря з дзвіницею – ІІ черги будівництва «Святої Трійці» на вул. Пасічній – вул. Пирогівці.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Згідно із документами, зводити храмовий комплекс будуть на земельній ділянці площею 0,2240 га. Церква – І черга будівництва, площа забудови – 155,00 кв м, загальна площа – 190,00 кв м. Жіночий монастир з дзвіницею – ІІ черга будівництва, площа забудови – 285,00 кв м, загальна площа – 700,00 кв м.

Граничнодопустима висота будівель – 26,50 м від умовної відмітки нуля до верхньої відмітки хреста церкви та 23,00 м від умовної відмітки нуля до верхньої відмітки хреста дзвіниці, 7,30 м від умовної відмітки нуля до верхньої відмітки конька даху жіночого монастиря.

Іншим своїм рішенням виконком затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво релігійною громадою Української греко-католицької церкви парафії Успення Пресвятої Богородиці у Сихівському районі м. Львова дзвіниці з допоміжними приміщеннями на вул. М. Максимовича, 2 зі знесенням існуючої аварійної каплиці.

Читайте також: У Львові розпочинають роботу над проектуванням нової трамвайної лінії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:44:11