п'ятниця, 19 травня, 2017, 7:51 Київ
У Києві влаштують Скандинавську ніч

20 травня в Музеї історії Києва відбудеться Скандинавська ніч – захід, присвячений культурі, історії та побуту Данії, Норвегії, Швеції та Фінляндії.

Про це повідомляє «Урядовий кур’єр».

У рамках заходу Цех експериментальної культури спільно з проектом ZLYVA запропонують по-новому поглянути на традиції північних країн: вони представлять музичний перформанс, в основу якого лягли саги скандинавських композиторів, які прозвучать в інтерпретації електронщика Юрія Єфремова та оперної співачки Зоряни Іванової. Відеоінсталяцію для дійства готує Ігор Цикура.

Також у програмі Скандинавської ночі – виставка карикатур Facing The Climate від Посольства Швеції, виступ колективу Jazz Express, покази стрічок відомих скандинавських режисерів та обговорення після перегляду, майстер-класи з карикатури і старовинного норвезького танцю від студії при театрі Al’entrada.

Крім того, у відвідувачів заходу буде можливість навчитися грати у стародавню скандинавську гру Тафлу, взяти участь у зустрічах з мандрівниками, які об’їздили всю Скандинавію, та дискусіях про концепцію «рівності» та вільну від стереотипів освіту у Скандинавських країнах.

Дітлахи зможуть долучитися до читання книги «Ягуар» відомого швецького письменника Ульфа Старка, яку нещодавно випустила культурна ініціатива «Букмоль».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 05:48:20