п'ятниця, 19 травня, 2017, 16:11 Львів
У Бродах помолилися за жертв політичних репресій
У Бродах помолилися за жертв політичних репресій
У Бродах помолилися за жертв політичних репресій

Сьогодні,19 травня, у Бродах в міському парку, що на майдані Свободи, біля пам’ятника Жертвам політичних репресій відбулось поминальне віче за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Адамця, представників Бродівської районної та міської влади, духовенства, громадських організацій, учнівської молоді та громади міста.

Була відслужена поминальна панахида, відбулось покладання квітів, прозвучали пісні, що відображали ті трагічні для українського народу роки.

 Поминальне богослужіння відправив о. Ярослав Біль. Почесну варту під національними прапорами України та прапором воюючої ОУН несли під час заходу члени районного Братства ОУН-УПА. До пам'ятного хреста Жертвам більшовицьких репресій були покладені вінки та живі квіти, –  повідомив власкор ІА ZIK.

Як зазначив заступник голови Бродівської РДА Володимир Адамець,  всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти і здобути омріяну поколіннями незалежність. І сьогодні ми не маємо іншого вибору, ніж захищати свою державу, свою свободу, свій демократичний вибір від агресора, який посягає на нашу територію.

Він вручив грамоти активним членам Бродівської районної громадської організації «Товариство політв’язнів і репресованих».

Cвоїми спогадами поділився член товариства політичних в’язнів та репресованих Йосиф Стеблик. Він розповів, яким нелегким було життя в таборах на чужині.

Аматор художньої самодіяльності Михайло Добрянський виконав низку патріотичних пісень.

Завершилось віче хвилиною мовчання за загиблими.

У Бродах помолилися за жертв політичних репресій
У Бродах помолилися за жертв політичних репресій
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 18:41:25