п'ятниця, 19 травня, 2017, 17:19 Львів
Садовий обіцяє: Остатнє слово щодо проекту рекультивації сміттєзвалища буде за Грибовичами
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: Курус Ігор/УНІАН
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: Курус Ігор/УНІАН

Львів продовжує працювати з французькою компанію «Еджіс» щодо комплексного вирішення питання ТПВ у Львові.

Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба міськради.

«Ми продовжуємо працювати з французькою компанію «Еджіс» щодо комплексного вирішення питання ТПВ у Львові. Якщо коротко, то на сьогодні хід реалізації проектів наступний.

Французькі фахівці передали проект першочергових робіт щодо рекультивації полігону в Грибовичах в наш інститут «Гірхімпром», який має адаптувати його до українського законодавства та на початку червня передати на державну експертизу. Я хочу наголосити, що закордонні експерти по-новому підійшли до проекту рекультивації та використали досвід, який вони отримали під час закриття одного з найбільших сміттєзвалищ в Європі – поблизу Марселя.

Ми також запрезентуємо проект громадам Малехова та Великих Грибовичів, які матимуть останнє слово в його акцептації.

Щодо будівництва нового заводу з переробки сміття. «Еджіс» завершує важливий етап – а саме аналіз усіх можливих ділянок для такого об’єкту. Наступного тижня ми очікуємо оголошення його результатів після чого зможемо приступити до наступних етапів», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі загорілося сміття. Під час ліквідації пожежі під завалами опинилося і загинуло четверо людей – троє пожежників та один комунальник.

Нагадаємо, 30 січня, Апеляційний суд Львова заборонив використовувати Грибовицьке сміттєзвалище, зобов’язав Львівську міську раду провести його рекультивацію і знайти земельну ділянку під новий полігон ТВП.

У січні 2017 року Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відвідав Львів і дав доручення міському голові Андрію Садовому за півроку облаштувати новий полігон. Також Володимир Гройсман дав доручення Львівській ОДА передати Львову земельну ділянку на території Яворівського ДГХП «Сірка» площею 12,5 га.

У лютому 2017 року Гройсман закликав міську владу Львова терміново почати роботи на сміттєзвалищі.

Читайте більше новин на тему: Грибовицьке сміттєзвалище і Сміття у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 11:00:17