п'ятниця, 19 травня, 2017, 20:58 Економіка
Пинзеник: Диференціація пенсій згідно стажу – правильне рішення уряду

Безперечно, всі повинні бути рівні перед законом. Тому й рішення уряду про диференціацію пенсій згідно стажу – цілком виправдане та правильне.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Пинзеник.

«У парламенті я постійно говорю про те, що всі повинні бути рівні перед законом, зокрема, всі мене підтримують. Однак, коли доходить до голосування, то все далеко не так. Адже саме цей парламент приймав закони про спеціальне пенсійне забезпечення. Наприклад, законом про судоустрій, спеціальний режим пенсій зберігається, добре хоча б те, що провалили закон про конституційний суд, яким передбачалося, що судді отримуватимуть пенсії понад 300 тисяч гривень!»,– пояснює Пинзеник.

Однак, народний обранець вважає, що позиція уряду щодо диференціації пенсій згідно стажу – цілком зрозуміла та правильна.

«Мова йде про те, що сьогодні в Україні зрівняли усіх пенсіонерів. Тобто ті люди, які мають 40 років стажу, отримують таку ж пенсію, що люди із 15-ти річним стажем. Судячи з того, що заявляє сьогодні уряд, таке рішення є правильним. Тому необхідно лише ввести диференціацію пенсій згідно стажу та встановити мінімальні вимоги для цього стажу»,– додає Віктор Пинзеник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 06:38:03