Новини » Політика 19 травня, 2017, 15:32
П’ятирічне планування є позитивним для української економіки, – Верещук

Уряду потрібно зрозуміти, як працювати протягом наступних 5 років. Потрібно почати створювати нові робочі місця, підвищувати соціальні стандарти та мінімальну заробітну плату.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив керівник «Центру балто-чорноморських досліджень» Ірина Верещук.

«Бюджетування української економіки на 5 років є середньостроковим. Я за те, щоб уряд планував бюджет саме на такий період. Тому що якщо ми будемо від року до року змінювати свої пріоритети і встановлювати якісь нові стандарти і правила, то не вистачить ні терпіння, ні бажання», – розповіла Ірина Верещук.

Але, щоб розуміти, як працювати протягом цих 5 років, потрібно чітко розуміти, які є позитиви і ризики.

«Плани овинні мати економічне підґрунтя. Якщо ми не створюємо нових робочих місць, якщо у нас немає росту економіки і великого підприємництва, в тому числі малого і середнього, то нам треба показати точки росту. Показники медичної реформи є позитивними, але на їх впровадження треба гроші. Звісно, можна продати Одеський припортовий завод, але далі незрозуміло, як діяти», – прокоментувала Верещук.

Дивіться також: Багато українців не мають достатнього трудового стажу, – Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:34 :25