п'ятниця, 19 травня, 2017, 3:30 Політика
Після провального голосування у БПП влаштують серйозну розмову

Наша фракція мала позицію «за» щодо санкцій проти людей Януковича. Тому на наступному засіданні поставимо питання колегам, які не голосували – чому так сталося. Я буду запитувати усіх. Кожна людина має пояснити, чому не проголосувала.

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 9:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Олексій Гончаренко, заступник голови фракції БПП, коментуючи провал голосування за введення санкцій проти банди Януковича.

Сам пан Гончаренко зізнався, що голосував «за», виступав з трибуни і закликав колег проголосувати так само. «Відбулося об’єднання, але саме тих колег, які не голосували і до цих пір мають зв’язки з цією «шайкою». Я не кажу про всіх – напевне, якась частина і з тих, хто був у ВР, але не проголосував за цей проект постанови», – пояснив заступник голови фракції БПП.

Олексій Гончаренко зізнався, що такий провал голосування важко пояснити людям. «Мені – це одне, а от кожна людина, виборець, може взяти списки тих, хто голосували, і подивитись, як щодо цього питання визначались їхні депутати-мажоритарники», – закликав нардеп.

Також заступник голови фракції БПП зізнався, що таке голосування трапляється не вперше і не вдруге. «Згадайте зняття депутатської недоторканності з Новінського: скільки, 228 голосів – якраз. На жаль, проєвропейська більшість у парламенті є дуже крихкою. І коли йдеться про дуже серйозні питання – у всіх фракціях є люди, які не проголосували. Тому ця подія дуже серйозна», – додав Гончаренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 19:55:43