п'ятниця, 19 травня, 2017, 12:19 Політика
Опоблок і РПЛ не закрили свої сторінки у російській соцмережі, – КВУ
Фото: facebook.com/cvu.ngo
Фото: facebook.com/cvu.ngo

Дві парламентські політичні партії, «Опозиційний блок» та Радикальна партія Олега Ляшка, продовжують вести сторінки в російській соцмережі «Вконтакте».

Як повідомляє Комітет виборців України на свій сторінці у Facebook, упродовж останніх днів на сторінках цих політичних сил «Вконтакте» проводилася активна діяльність. Зокрема, було розміщено низку публікацій на політичну тематику, а також фото та відеоматеріали. Серед іншого «Опозиційний блок» оприлюднив заяву про незгоду із Указом Президента щодо заборони «Вконтакте».

Фото: facebook.com/cvu.ngo
Фото: facebook.com/cvu.ngo

Сторінки партій є справжніми, оскільки на них розміщено посилання на офіційних веб-сайтах Опоблоку та РПЛ. Сторінкою РПЛ у мережі «Вконтакте» є персональна сторінка Олега Ляшка. У групі Опоблоку «Вконтакте» 6 тис. учасників, у Олега Ляшка – 88 тис. підписників.

ВО «Батьківщина», яка також мала сторінку «Вконтакте», призупинила її роботу після публікації 17 травня відповідного Указу Президента і прибрала посилання на неї із партійного сайту.

У лютому 2017 року Комітет виборців України закликав політичні партії закрити свої сторінки в російських соцмережах. Після цього згадку про сторінку «Вконтакте» із офіційного веб-сайту прибрала ВО «Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:39:42