п'ятниця, 19 травня, 2017, 20:07 Події
Окупанти в Криму знищили свободу слова, – Українська гельсінська спілка

Впродовж останнього року на території Криму відбулося тотальне обмеження прав людей на мирні зібрання і фактичне знищення свободи слова на півострові окупаційною владою.

Про це у п’ятницю під час презентації доповіді на тему «Права людини в Україні-2016» заявив експерт Української гельсінської спілки з прав людини Дар’я Свиридова, повідомляє «Укрінформ».

«Що стосується порушень прав людей у Криму з боку окупаційної влади, то ми сьогодні можемо констатувати, що фактично у Криму повністю знищена свобода слова. Варто тільки згадати, наприклад, справу Миколи Семени, який переслідується за ту свою позицію, яку він викладав в своїх статтях, що Крим – це частина України. Там сьогодні фактично не залишилося журналістів, які могли б діяти відкрито і не боятися за свою безпеку», – сказала Свиридова.

Іншим значним порушенням прав людини у Криму правозахисник назвала тотальне обмеження прав людей на мирні зібрання.

«Також з боку окупаційної влади на півострові значно посилилася така тенденція, як обмеження прав людей на мирні зібрання. На сьогодні там майже кожна акція, не санкціонована окупаційною владою, та стихійні збори людей, навіть як реакція на незаконні дії з боку окупаційної влади – ці збори переслідуються тотально», – додала Свиридова.

 «Права людини в Україні» – щорічна доповідь, яка готується правозахисними організаціями для оцінки загального стану з правами людини в Україні. Вона випускається щорічно, починаючи з 2004 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:16:09