п'ятниця, 19 травня, 2017, 18:48 Політика
Найєм: У списку ГПУ на зняття недоторканності мав бути ще й Олесь Довгий

Окрім Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового списку подання на зняття депутатської недоторканності мав бути ще й Олесь Довгий.

Про це розповів народний депутат України Мустафа Найєм в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Генеральна прокуратура України попросила зняти недоторканність ще із трьох нардепів, зокрема із Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

«Для мене ця новина є абсолютною несподіванкою. Я знав, що готується відповідне подання, але не на трьох, а на чотирьох депутатів. На скільки мені відомо, у списку мав бути ще й Олесь Довгий», – прокоментував Найєм.

Нардеп додає, що є низка депутатів, по яких у Генпрокуратурі вже давно було підготовлене подання на зняття недоторканності.

«Подання про зняття недоторканності зокрема на Юрію Бойко було ще за головування у прокуратурі Шокіна. Справа проти Бойка стосувалася скрапленого газу. Натомість, парламент так і не отримав цього документу», – наголосив депутат.

Нардеп додає, що фракції БПП та «Народний фронт» весь час у Верховній Раді вказують пальцем на «Опозиційний блок», наголошуючи, що вони злочинці й продовжують грабувати країну. Натомість, зауважує Найєм, Генеральний прокурор не робить проти них жодного подання, відтак цікаво, хто чиї інтереси відстоює.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:25:18