п'ятниця, 19 травня, 2017, 5:20 Політика
Нардеп звинуватила групу «Удар» у залежності від олігарха

Верховна Рада не пройшла тесту на незалежність від олігархів, від грошей, впливу на цілі фракції. І цей тест показав конкретну групу, «Удар», яка залежна від конкретного олігарха.

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 9:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявила Вікторія Войціцька, нардеп фракції «Самопоміч», коментуючи провал голосування у Верховній Раді за санкції проти режиму Януковича.

За словами обранця, на третьому році війни з Росією, на третьому році після Майдану Україна всьому світу розповідає про введення санкцій проти «шайки» Януковича. «Вони перелічені у цій постанові. У ній був Фірташ і не було Ахметова – і тут виникає питання, чому», – зауважила пані Войціцька.

Нардеп зауважила, що з проєвропейської коаліції не голосувала частина фракції БПП. «Виявилось що у нас «Удар» не проголосував. Всі під час голосування кричали: «Кличко!». Чомусь «Удар» не отримав відповідних вказівок підтримати проект постанови», – наголосила обранець «Самопомочі».

Депутат Верховної Ради наголосила, що провал голосування щодо санкцій – це для неї більше, ніж ганьба. «Це більше, ніж прикрість. Це плювок українському суспільству і нашим партнерам. Те, що ми не можемо інституційно визнати реальність і тих, хто винен у Майдані, Небесній Сотні, війні з Росією.

Ми не пройшли базового тесту на визнання тих людей, які мають нести відповідальність за те, що ми втрачаємо і втратили життя, що ми втратили території і перебуваємо у важкій ситуації», – додала нардеп Войціцька.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:45 :04