п'ятниця, 19 травня, 2017, 17:30 Львів
На Турківщині учасники АТО обговорили свої проблеми з головою РДА

У Турківській райдерадміністрації cьогодні, 19 травня, відбулася зустріч з демобілізованими військовослужбовцями та сім’ями військових, які зараз перебувають зоні проведення Антитерористичної операції.

У зустрічі взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький та голова районної ради Володимир Лозюк, керівники та представники управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, Держгеокадастру, РЦСССДМ,  структурних підрозділів райдержадміністрації і окремих служб. Про це повідомили у Турківській райдержадміністрації.

Зустріч розпочали священнослужителі району з молитви та хвилини мовчання за загиблими учасниками Антитерористичної операції.

Зі вступним словом виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка, який зазначив, що в його роботі на першому плані є вирішення проблем учасників АТО. Очільник області повідомив, що такі зустрічі відбуваються у районах, щоб на місцях відверто поговорити про проблеми і потреби військових та їхніх сімей. Він наголосив, що облдержадміністрація робить все можливе, щоб максимально спростити та наблизити до учасників АТО надання всіх послуг та пільг, які їм належать. На повне сприяння і підтримку українських військових та їхніх сімей націлені і місцеві адміністрації.

На зустрічі йшлося про основні проблемні питання, які турбують військовослужбовців та їхніх рідних. Найбільше запитань стосувалося надання земельних ділянок, санаторно-курортне лікування, проведення профілактичних медичних обстежень тощо.

Присутні отримали інформацію про можливість започаткування власного бізнесу за кошти обласних програм, про районну програму відшкодування відсотків на заходи з енергозбереження тощо.

Учасники бойових дій вкотре розповіли про свої наболілі проблеми серед яких використання права на безкоштовний проїзд, виділення земельних ділянок, оформлення документів учасника бойових дій, (зокрема, отримання довідок про доходи, сплату соціальних внесків від військових частин), лікування бійців, забезпечення безкоштовного харчування дітей учасників АТО у школах та дитячих садочках, виділення дров сім’ям, покращення житлових умов.

За підсумками зустрічі Олег Синютка дав завдання соціальним службам максимально донести до кожного демобілізованого учасника АТО інформацію про всі пільги, допомоги та інші гарантовані їм права і можливості, скласти та довести до відома військовослужбовців графік проведення профілактичних обстежень. Також запропонував учасникам АТО надати свої пропозиції та побажання щодо повноти послуг, які надають санаторно-курортні заклади, які приймають на реабілітацію та оздоровлення демобілізованих військових.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 18:40:47