п'ятниця, 19 травня, 2017, 21:15 Політика
Микольська розповіла про «хитрощі» промоції українського одягу за кордоном

В Україні є дизайнери, які шиють речі високого гатунку і дорогі за вартістю, проте нині в країні потужно розвивається ще й мас-маркет.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп'ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявила Наталія Микольська, заступниця міністра економічного розвитку й торгівлі, торговий представник України.

Гостя програми розповіла, що вона як людина, що має певний «економічний патріотизм», у часи Майдану була здивована тим, що українські політики, притім, досить високого рангу, виходили в одязі неукраїнського виробництва.

«Я дивувалася, невже в Україні неможливо знайти якісний одяг за адекватну ціну, щоб підтримувати нацвиробника і пропагувати його продукцію», –зауважила Наталія Микольська та додала, що вирішила таким чином підтримувати вітчизняне.

«Як виявилося, в Україні можна купити все – якісне, недороге. Спочатку це потребувало більше часу, але зараз відбувається бум якісного українського одягу і взуття, то це можна купити швидко», – каже Наталія Микольська.

З іншого боку, продовжує пані Микольська, ще одним завданням є промоція української продукції.

«У багатьох є уявлення, що усе це коштує великі гроші, що українські дизайнери – це невідомо скільки. Звичайно, є українські дизайнери, які шиють речі високого гатунку і вартості, але вже розвивається досить сильно мас-маркет», – зауважила гостя програми.

Заступниця міністра економічного розвитку й торгівлі зізналася, що, коли вирушає за кордон, старається одягнутися яскравіше і цікавіше в контексті структури і дизайну, щоб жінки-урядовці чи жінки-бзнесмени запитували, що це.

Як приклад, Наталія Микольська розповіла про зацікавленість українською легкою промисловістю в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Ринок ОАЕ – це один із найбільших ринків споживання або купівлі дорого якісного одягу, взуття і що для нас теж дуже цікаво, ювелірних виробів і аксесуарів», – розповіла Наталія Микольська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 02:10:02