Новини » Київ 19 травня, 2017, 12:03
Креативний продюсер ZIKу Наталія Влащенко презентує нову книгу
<nbsp;>

Креативний продюсер телеканалу ZIK, ведуча авторських ток-шоу «HARD з Влащенко» та «Перші другі» Наталія Влащенко презентує чергову книгу під назвою «Крадіжка або Біле сонце Криму».

Про це повідомляє піар-служба телеканалу ZIK.

Презентація нової книги Влащенко відбудеться у неділю, 21 травня, о 13:00 на майданчику видавництва «Фоліо» у рамках Книжкового арсеналу, який буде у Києві з 17 по 21 травня.

«Коли ми почуємо імена винних в анексії Криму? Чому ніхто із посадових осіб не відповів за це? Адже «відповідальність» завжди має ім’я. Що приховують українські можновладці від свого народу в історії анексії Криму?», – йдеться в анотації до книги.

Зазначимо, що «Крадіжка або Біле сонце Криму» – не перша проба пера креативної продюсерки та ведучої ZIKу. У 2011 році у співавторстві з журналістом Євгеном Мінком Наталія Влащенко видала «Діалоги тварин», де в жартівливій формі розповіла про особливості українського соціуму і медіа. У 2015-му Влащенко разом із блогером Гаріком Корогодським написала книгу «У нас був секс» на вічну тему стосунків жінок та чоловіків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 02:11 :13