п'ятниця, 19 травня, 2017, 17:40 Львів
Із Самбора для бійців АТО доставили чергову гуманітарну допомогу

Педагогічні колективи, учні та їхні батьки чотирьох навчальних закладів Самбора Львівської області охоче підтримали ідею з нагоди Дня Героїв підготувати чергову гуманітарну допомогу бійцям військових частин Самбора – саперів та хіміків, які в зоні АТО виконують бойові завдання із захисту територіальної цілісності України.

Про це сьогодні, 19 травня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Як свій громадянський обов’язок таку пропозицію сприйняли батьки учнів та дирекції ЗСШ №4, 7, 10 і школи-ліцею імені героя АТО Андрія Струся. Вони наліпили кілька відер вареників, принесли домашні закрутки, придбали засоби особистої гігієни, кондитерські та інші вироби, упаковки мінеральної води та багато чого іншого, що не буває зайвим у зоні бойових дій.

Надзвичайною теплотою віддавали дитячі малюнки, звернення та побажання дітей. У них вони висловлювали щиру подяку воїнам за їхню працю там, на передовій, де не вмовкають обстріли російських найманців.

Окремий подарунок самбірським військовим зробила підприємець, депутат міської ради Ліля Гейник. Вона їм передала кілька наборів термобілизни.

Організував доставку чергової гуманітарної допомоги воякам у зону АТО відомий підприємець Самбора Тарас Копиляк. Це, за його словами, від часу московської агресії вже десята поїздка до самбірських саперів та військовослужбовців по захисту населення від хімічного, радіаційного забруднення та техногенного характеру.

До складу волонтерської групи входили: учасник АТО, доброволець батальйону «Айдар» Микола Стародуб, колишній воїн-афганець, активний учасник Євромайдану Андрій Струсь, редактор газети «Самбірська газета» Андрій Жепко, які є водночас і депутатами міської ради, а також кореспондент IA ZIK Микола Сенейко.

У непростій поїздці до зони бойових дій волонтерів з Божим благословенням супроводжував о. Олександр Швець – настоятель самбірського храму святителя Павла Конюшкевича УПЦ Київського патріархату.

Військовослужбовці як рідних зустріли волонтерів Самбора. Окремі з них їм добре відомі. Приміром, о. Олександр Швець вдруге у такій поїздці доброї волі, не говорячи про директора будівельної фірми, який був водієм та на такі потреби виділив власного «буса», Івана Бичика.

Командир зведеного загону підполковник військової частини А-3817 висловив подяку учням, їхнім батькам та дирекціям шкіл Самбора за те, що у такий спосіб допомагають зміцнювати бойовий дух захисників, а вони, у свою чергу відчувають, що народ і армія єдині.

Водночас бійці-сапери вчитувалися у дитячі листівки, розглядали їхніми умілими руками створені композиції та малюнки. Командир підрозділу саперів колективи шкіл Самбора відзначив подяками, а на синьо-жовтих прапорах воїни зробили подячні записи. Відтепер ці стяги у навчальних закладах вважатимуться бойовими та висітимуть на видних місцях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 18:41:42