п'ятниця, 19 травня, 2017, 10:01 Економіка
Двигун фрегата «Гетьман Сагайдачний» вийшов з ладу після ремонту
Фрегат ВМС України «Гетьман Сагайдачний». Фото: Шепєлєв Олександр/УНІАН
Фрегат ВМС України «Гетьман Сагайдачний». Фото: Шепєлєв Олександр/УНІАН

Військова прокуратура Південного регіону України вимагає сплати штрафних санкцій від одного з підприємств у розмірі 668 тис. грн за порушення термінів гарантійного ремонту фрегата Військово-морських сил Збройних сил України «Гетьман Сагайдачний».

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Військовою прокуратурою... встановлений факт виходу з ладу дизельного двигуна фрегата ВМС ЗСУ «Гетьман Сагайдачний» незабаром після його ремонту з виконання державного оборонного замовлення. Незважаючи на порушення умов контракту, підприємство-підрядник не усунуло дефекти двигуна по гарантії протягом узгодженого терміну, що негативно впливає на боєздатність ВМС ЗСУ», – повідомляється на офіційному сайті Військової прокуратури Південного регіону в п’ятницю.

Позов пред’явлений з метою усунення порушень закону та стягнення штрафних санкцій за порушення терміну виконання гарантійних зобов’язань. В даний час ведеться судовий розгляд справи.

Назва фірми-підрядника прокуратура не повідомила.

Проте раніше повідомлялось, що тендер на ремонт військового фрегату «Гетьман Сагайдачний» виграла фірма Порошенка. Також повідомлялось, що фрегат «Гетьман Сагайдачний» хотіла ремонтувати фірма із мізерним статутним капіталом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 06:45:52