п'ятниця, 19 травня, 2017, 18:55 Політика
Депутати вказали на помилки ГПУ при поданні на зняття недоторканності з нардепів

У діях генерального прокурора України Юрія Луценка – лише політичний піар і непрофесійність.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Олег Купрієнко, народний депутат України («Радикальна партія України»).

«Політичний піар і непрофесійність, при чому – висока непрофесійність», – таку оцінку дав гість програми у відповідь на заяви генпрокурора Юрія Луценка про зняття недоторканності іще з трьох нардепів.

«212 стаття – несплата податків – була декриміналізована ще тим парламентом. Строк давності притягнення відповідальності – аж два роки. Пам’ятаєте, скільки ми вже є народними депутатами? Скоро три. Тобто навіть якщо ці депутати вчинили несплату податків і зараз заявили, що у них є ці гроші, то строк притягнення вийшов! Будь-який суддя, будь-який юрист, будь-який адвокат подивиться на це і посміється… Тоді що це? Політичний піар, не більше», – заявив обранець.

Що ж до статті стосовно «незаконного збагачення», каже гість програми, вона по своїй суті є неграмотно прописаною, адже будь-яка дія може бути визнана незаконною лише тоді, коли є обвинувальний вирок суду, який набув законної сили.

Альона Шкрум, народний депутат України («Батьківщина»), нагадала, що свого часу Юрій Луценко заявляв про зняття депутатської недоторканності із низки осіб, у тому числі, «опоблоківця» Юрія Бойка, фігуранта гучних справ, зокрема, щодо «вишок Бойка».

«На жаль, крім заяв у Фейсбуці і піарних заяв, я нічого не побачила. Я сподіваюсь, що зараз це не фейсбучні речі і не фейсбучний прокурор, бо призначали не фейсбучного прокурора, а він займатися нормальними юридичними оцінками і діями», – зазначила Альона Шкрум та додала, що свого часу не голосувала за призначення пана Луценка генпрокурором, адже вважає, що цю посаду має обіймати людина з відповідною освітою.

Олег Купрієнко додав, що у діях Луценка вбачає помсту за те, що «радикали» збирають підписи за те, щоб його відсторонили від посади.

Нагадаємо, сьогодні генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що ГПУ після перевірки е-декларацій готує подання до Верховної Ради України про зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового (Радикальна партія), Геннадія Бобова (група "Відродження") та Євгена Дейдея (фракція "Народний фронт"). Обранців підозрюють в ухиленні від сплати податків та незаконному збагаченні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:25:25