п'ятниця, 19 травня, 2017, 9:27 Суспільство
Британці вважають Instagram найбільш депресивною із соцмереж
Фото: BBC/Getty Images
Фото: BBC/Getty Images

Молодь Великобританії вважає Instagram соцмережею, яка найгірше впливає на психологічне здоров’я користувачів.

Такі результати опитування, проведеного серед 1479 мешканців Великобританії віком від 14 до 24 років, передає російська служба ВВС.

Респондентам запропонували оцінити п’ять популярних соцмереж YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter за 14 критеріями, що стосуються таких проблем, як тривожність, депресія, самотність, цькування і сприйняття тіла.

Згідно з результатами опитування, позитивний вплив на психічне здоров’я користувачі бачать у YouTube, а також Twitter і Facebook. Найгірші оцінки отримали Instagram і Snapchat.

«Цікаво, що Instagram і Snapchat виявилися в кінці рейтингу в контексті психічного здоров’я і благополуччя – обидві платформи заточені під зображення, і, очевидно, це змушує молодих людей відчувати себе неповноцінними і викликає тривогу», – зазначив глава Королівського товариства охорони здоров’я Ширлі Крамер.

У дослідженні попереджають, що соцмережі можуть посилювати проблеми з психікою у молоді, але зможуть і надавати позитивний вплив, якщо онлайн-платформи будуть цілеспрямовано над цим працювати.

Королівське товариство охорони здоров’я серед іншого закликав соцмережі повідомляти користувачів про занадто тривале використанні ресурсу, а також виявляти в інтернеті людей з проблемами психічного здоров’я.

На думку організації, соціальним медіа також варто повідомляти користувачів про те, що викладені фотографії були оброблені. Це стосується, наприклад, акаунтів знаменитостей і рекламних публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 04:04:26