п'ятниця, 19 травня, 2017, 13:02 Львів
Бродівська міська рада увійшла до всеукраїнської Асоціації «Відкриті міста»

17 травня довгоочікуване рішення про включення м. Броди до всеукраїнської Асоціації «Відкриті міста» надійшло в Бродівську міську раду.

Приєднання Бродів до учасників Асоціації відбулося в онлайн режимі рішенням членів виконавчої дирекції.

Крім Бродів, керівництво Асоціації відкритих міст, таке ж рішення прийняло і щодо Самбора, – передає власкор ІА ZIK.

«Своє прагнення стати відкритим містом Бродівська міська рада задекларувала своїм рішенням №271 від 23.12.2016 р. Для Бродівської міської ради відкриваються нові можливості із обміну досвідом з передовими містами України. Друге, це використання інтерактивної платформи «Відкрите місто».

Бродівська міська рада вже запровадила низку сервісів для відкритості діяльності влади, – зазначив заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський. – Ми вже успішно скористалися їхньою розробкою і запровадили систему електронних петицій, яка розміщена на сайті міської ради. Зараз на завершальній стадії розробки «Відкритий бюджет Бродівської міської ради». Ще один сервіс  для оперативного зв’язку влади і громади – це гаряча лінія, яка працюватиме на сервісі «Зворотній зв’язок». Термін надання відповіді тут скорочується втричі. І таких задумів, які, звичайно, будуть запроваджуватися поступово, є ще багато. Тепер ми матимемо ще й добрих порадників і колег – інших асоційованих членів відкритих міст».

Нагадаємо, на даний час в Асоціації відкритих міст 8319 учасників, 702 організації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 06:46:47