Новини » Економіка

Безвіз – це велика можливість для українського бізнесу та інвестицій, – Микольська

Значний сегмент українського бізнесу не співпрацював із країнами ЄС. Тому тепер, після отримання безвізу, підприємці матимуть набагато більше можливостей для розвитку.

Про це розповіла заступник міністра економічного розвитку й торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:30 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Безвізовий режим із ЄС для України є дуже позитивним кроком. Адже це, насамперед, збільшить можливість українського бізнесу спілкуватися з європейським партнерами. Для багатьох підприємців, які дотепер не експортували свої товари та послуги до ЄС, безвізовий режим – це можливість у будь-який момент почати таку співпрацю», – прокоментувала Микольська.

До того ж, зростає не тільки мобільність та комунікація українського малого і середнього бізнесу. Відтепер підприємці мають можливість і залучати інвестиції до України.

З іншого боку, додає експерт, є достатньо ризиків, з якими може стикнутися Україна після підписання безвізової легалізації

«Ми розуміємо, що безвіз для України є і певним викликом. Адже однозначно він загрожує відтоком інтелектуального потенціалу з України. Це стосується зокрема і інтелектуальних, і деяких робітничих професій, яких на ринку праці в Україні зараз недостатньо», – зауважила заступник міністра.

Саме через це, додає експерт, вкрай важливо зараз робити акцент на розвитку українського бізнесу та створювати для цього всі умови. Адже коли в країні зростатиме заробітна плата і заходитимуть інвестиції, то такого відтоку буде значно менше.

Loading...