п'ятниця, 19 травня, 2017, 3:06 Політика
Березюк заявив, що не голосував за санкції проти Януковича через технічні причини

Я переконаний у тому, що сьогодні у Верховній Раді спеціально був створений прецедент непрацювання моєї картки. І ця ситуація має дві мети: щоби ви мене про це запитали і щоби всі депутати Верховної Ради були однаковими.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України та голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Насправді, це дуже цікаве питання. Однак, є дві причини того, чому я не проголосував за введення санкцій проти Віктора Януковича та його оточення. Перша – технічна. Зауважу, що голосування проходило двічі, але жодного разу коли я натискав, воно чомусь не голосувалося. Тому я одразу звернувся до технічної служби та до Голови ВР і мені одразу змінили пульт для голосування», – заявив Олег Березюк.

Окрім цього, нардеп додав, що напередодні голосування на його місці у сесійній залі Верховної Ради працювала технічна служба та щось там робила. Зокрема, Березюк каже, що саме втручання працівників технічної служби є другою причиною того, що він не зміг проголосувати за санкції проти Януковича.

«Сьогодні я згадав і про це. Ви добре знаєте, що я є співавтором цього закону. Тому, навіть для того, аби ви мене сьогодні запитали про те, чому я не голосував, був створений прецедент непрацювання моєї картки. І ця ситуація має дві мети: щоб ви мене запитали і щоби всі у Верховній Раді були однаковими», – додав гість програми.

Зокрема, Березюк зазначив, що сьогодні олігархічна верхівка шукає будь-які можливості, аби уникнути притягнення до відповідальності Януковича та його оточення.

«Тому, якби це було проголосовано, то Президент мусів би діяти, а тепер він скаже, що це Парламент неспроможний, тому і запитуйте його»,– додав Олег Березюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 06:50:51