п'ятниця, 19 травня, 2017, 19:38 Політика
Адміністрація Президента мала б пояснити рішення про заборону російського контенту, – нардеп

Заборона російських соцмереж – це абсолютно правильний крок. Однак те, яким способом це було зроблено – повна дурість.

Про це розповів народний депутат України Мустафа Найєм в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«Україна докладала багато зусиль, щоб зберегти свій імідж як відкритої демократичної країни. Однак після того, як влада прийняла рішення про закриття російських соцмережі «Вконтакте» та «Однокласники», безліч міжнародних організацій виступили з критою та висловили своє нерозуміння такого рішення», – зауважив нардеп.

Натомість перед тим, як накладати санкції, було б розумно пояснити усім міжнародним організаціям та суспільству, чому такі кроки є необхідними.

«В Адміністрації Президента не знайшлось жодної людини, яка б просто подумала, що соцмережі – це мільйони користувачів, для яких закриття ресурсу буде дуже болісним. Натомість людям потрібно було пояснити, що дійсно є загроза, оскільки в цих соцмережах йде мобілізація людей проти Української держави. І при цьому наголосити, що незважаючи на такі кроки, в Україні залишається вільний доступ до інтернету», – прокоментував Найєм.

Депутат також певен, що істерика та незадоволення навколо закриття ресурсів продовжиться, до того ж Росія використає це на свою користь.

«Якби я працював у Кремлі, то використав би цю ситуацію і платив блогерам та організація для підбурення цієї теми», – наголосив Мустафа Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 06:37:44