Новини » Події 18 травня, 2017, 10:27
Юрист із Чугуєва подав в суд на Порошенка через обмеження свободи в Україні

Чугуївський юрист Роман Ліхачов подав позов на Президента України Петра Порошенка у зв’язку із санкційним указом про блокування російських соцмереж.

Про це повідомляє «Український тиждень».

Позов представника «Чугуївської правозахисної групи» Романа Ліхачова розглядатиме Вищий адміністративний суд України. Юрист вимагає визнати знаменитий Указ Президента незаконним.

<nbsp;>

«Я не буду миритися з таким беззаконням і безкарним порушенням прав громадян, пан Президент. І справа не в ВК і не однокласниках і тд, справа в способі обмежити свободу. Що завтра? Заборонити думати? Заборонити дихати? Ми ж країна, яка рухається в Європу, а робимо те, що робить Північна Корея. Я просто не можу зрозуміти де і коли я делегував державі право визначати що і де мені дивитися, писати і читати», – написав Ліхачов.

Президент Петро Порошенко 16 травня підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, згідно з яким в Україні буде заблоковано доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту 1С.

Читайте також: Останні дні «Вконтакте»: пора кожному закрити свою «фабрику в Липецьку»?

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 09:03 :56