четвер, 18 травня, 2017, 22:15 Політика
В ефірі ZIKу Савченко зізналася, що прогуляла роботу у Верховній Раді

Нардепи Вікторія Войціцька та Олексій Гончаренко під час дискусії про провал голосування за санкції проти режиму Януковича взялись розпитувати в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) Надію Савченко, чому вона не голосувала за цю постанову, а також не була під час голосування щодо так званого закону Савченко.

«Я просто прогуляла», – відповіла на настирливі запитання колег позафракційна депутат Верховної Ради Надія Савченко, зауваживши, що її не було у парламенті увесь день.

Сама нардеп звернулася із критикою до своїх колег. «Я бачу як працює парламент – я розумію, що ми ухвалюємо закони як літератори і філософи. Якось так. А повинні ухвалювати як математики. Можливо, дійсно простіше людей замінити роботами?», – запитала Савченко.

Гончаренко запитав колегу, чи голосувала вона за санкції проти режиму Януковича. На це Надія відповіла: «Я ж сказала – не голосувала за жоден законопроект. Тому що вірю в коаліцію, і я вірю, що в вас вистачить голосів».

«Ви не були готові підтримати санкційні списки? Я не розумію…», – здивувалась Вікторія Войціцька.

«Ми четверо тут, троє голосували «за», – відзначив Олексій Гончаренко, маючи на увазі себе, Войціцьку та Ігоря Лапіна.

«Я вірю в те, що у вас вистачить сил виправити помилку, зробити справедливість. Я у вас вірю», – відповідала Савченко.

«А тоді ви що, завтра покладете мандат? Нащо вам ходити у Верховну Раду?», – запитав Гончаренко. Своїм запитанням його доповнила Вікторія Войціцька:  «За що ж ви готові голосувати?».

На це Надія Савченко відповіла, що проголосувала б за закони, хоча згодом додала, що утрималася б від голосування щодо санкцій проти режиму Януковича, бо там не було прізвища Ахметова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 04:54:13