Новини » Світ 18 травня, 2017, 1:40
У РПЦ закликали Держдуму Росії дозволити бити дітей

На розгляд російської Держдуми надійшла пропозиція від РПЦ, яка полягає у забороні на рівні законодавства та наданні права батькам фізичними методами карати дітей.

Як передає РБК, відповідну заяву оприлюднив архімандрит Феофілакт під час засідання міжфракційної робочої групи Держдуми по захисту християнських цінностей. За його словами, аборт потрібно визнати як вбивство, тому запропонована законодавча ініціатива вимагає обов’язкового прийняття. 

portal-credo.ru

Крім того, Феофилакт вважає суперечливою із положеннями Святого Письма заборони заборону батькам використовувати фізичні методи покарання по відношенню до дітей. «Цілком неприпустимо, коли вводиться заборона на традиційне виховання в християнській родині, коли відбувається порівняння дітей з батьками», – додав архімандрит. На його думку, закон вимагає коригувань.

Членами робочої групи захисту християнських цінностей є сорок шість депутатів, а також громадські діячі та представники РПЦ. Нагадаємо, що у листопаді 2016 року патріарх Кирило почав говорити про необхідність заборони абортів та вилучення з системи обов’язкового медичного страхування. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:50 :20