четвер, 18 травня, 2017, 23:20 Світ
Трамп хоче призначити директором ФБР колишнього сенатора

Найвірогіднішим кандидатом на посаду директора ФБР серед майже півтора десятка інших претендентів президент США розглядає 75-річного колишнього сенатора Джо Лібермана.

Про це повідомив з посиланням одразу на кілька джерел американський телеканал CNN.

«Колишній сенатор Джо Ліберман є лідируючим претендентом щодо призначення на посаду директором ФБР», – повідомив високопоставлений представник з адміністарції, а також два інших джерела.

Одне з джерел зазначило, що президент Дональд Трамп назвав «прийнятною» кандидатуру колишнього демократа, який згодом став незалежним, після зустрічі з ним. За словами співрозмовника, склалося враження, що президент «дуже ймовірно» близький до того, щоб офіційно оголосити про номінацію цього кандидата.

Водночас, сам Трамп у четвер зазначив, що наблизився до прийняття свого рішення по наступному директору ФБР, однак не назвав прізвища.

Крім того, зазначається, що Ліберман був названий фаворитом серед претендентів іншим впливовим виданням – Politico.

Нагадаємо: колишній сенатор від штату Коннектикут Джо Ліберман на виборах 2000 року був номінований на посаду віце-президента США в команді кандидата в президенти Альберта Гора. Після завершення кар’єри в Сенаті Ліберман працював старшим консультантом у юридичній фірмі в Нью-Йорку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 18:00 :39