четвер, 18 травня, 2017, 20:18 Політика
Сюмар розповіла, навіщо у кулуарах ВРУ у неї випрошували пасмо волосся

Рукоприкладство є недостойним і неприйнятним способом поведінки у Верховній Раді.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявила Вікторія Сюмар, голова парламентського комітету з питань свободи слова, коментуючи сьогоднішній випадок у кулуарах ВРУ, коли у відповідь на провокації народний депутат Михайло Гаврилюк накинувся на блогера Василя Крутчака.

Гостя програми зауважила, що сама із нардепом Гаврилюком щодо цього інциденту не говорила, та розповіла, що постійно зустрічається із подібними провокаціями у ВРУ. Зокрема, блогер Крутчак випрошував у неї волосся, мовляв, він перевіряє депутатів, чи не вживають вони наркотичних засобів.

«Не було чого приховувати, то я йому волосину віддала. У парламенті ходять журналісти, які просять нас покататися на якихось велосипедах чи мопедах, чи ми вміємо це робити», – розповіла Вікторія Сюмар.

Щодо випадку із Гаврилюком, як зазначила Сюмар, стиль спілкування блогера не такий, що викликає повагу, але попри провокації, депутат мав опанувати себе.

«Немає тут жертви і постраждалого. І один, і інший вчинили безвідповідально. Один виконує замовлення, а другий не втримав себе у руках, а мусив втримати, бо він – народний обранець і мусить поводитися достойно. Можна проігнорувати, можна піти, можна відповісти іронічно, а ось піддаватися на провокації – це слабкість», – вважає Вікторія Сюмар.

Свого часу, як розповіла гостя програми, свого часу кілька народних депутатів звернулися до комітету про те, щоб позбавити блогера Василя Крутчака акредитації з огляду на низку його провокацій. Проте на засіданні комітету вирішили цього не робити.

Голова парламентського комітету з питань свободи слова звернулась до медійників з проханням бути коректними, а обранців – пам’ятати, що рукоприкладство є недостойним і неприйнятним способом поведінки у ВРУ.

Дивіться повний випуск програми «FACE 2 FACE»: Вікторія Сюмар

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 21:34 :25