Новини » Львів 18 травня, 2017, 22:05
Сюмар: Російські телеканали – не менша загроза, ніж mail.ru

По всій лінії розмежування проникнення російських телеканалів є дуже сильним. Тому, як тільки Україна вимкне аналогове мовлення, то російський сигнал буде покривати всю прикордонну зону і сягатиме ледь не до Дніпра.

Про це розповіла Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:30 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Наразі Комітет активно співпрацює з РНБО, зокрема, ми нарешті домоглися рішення про закупівлю «глушилок» для зони розмежування. Така апаратура – це суто українська розробка, аналогів якої є дуже мало у світі. Обладнання є дуже необхідним, адже по всій лінії розмежування проникнення російських каналів є дуже сильним. Тому, як тільки Україна вимкне аналогове мовлення, то російський сигнал буду покривати всю прикордонну зону і сягатиме ледь не 300 кілометрів до Дніпра», – наголосила Сюмар.

Відтак, ті громадяни, які не придбають потрібного обладнання після вимкнення аналогу, будуть дивитися російські канали. Наразі ж фахівці роблять усе можливе, щоб цього не допустити.

«Російські канали – не менша загроза, ніж mail.ru. Телеканали сусіда поставили ретранслятори, які у чотири рази потужніші, ніж українські. Саме через це, наприклад, у Донецьку, зовсім не працюють українські телеканали. Проте, вже у найближчі два місяці це питання має вирішитися, і ми побачимо спільні із спецслужбами результати роботи у сфері інформаційної безпеки У країни», – запевнила Вікторія Сюмар. 

Дивіться повний випуск програми «FACE 2 FACE»: Вікторія Сюмар

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 08:27 :50